صبر کنید ...

کلینیک کاردرمانی در صدرا

atc-kdds-100403-4.jpg

در این مطلب به معرفی بهترین کلینیک کاردرمانی در صدرا به همراه  آدرس دقیق و شماره تماس کلینیک میپردازیم همچنین اطلاعاتی مانند هزینه کاردرمانی و چگونگی انجام آن را مورد مطالعه و بررسی قرار می دهیم. اگر بخواهیم به صورت خلاصه کار درمانی را توضیح دهیم یک روش توان بخشی است که باعث می شود فعالیت های فرد هدفمند شود و همچنین به حفظ سلامتی و جلوگیری از ناتوانی کمک میکند.

کلینیک کاردرمانی در صدرا

بهترین کلینیک کاردرمانی در صدرا

یافتن مرکزی که متناسب با نیازها و شرایط شما باشد، می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. به همین منظور، ما در این مطلب به معرفی برخی از بهترین کلینیک‌های کاردرمانی در صدرا به همراه آدرس و شماره تماس آنها می‌پردازیم:

نام کلینیک آدرس کلینیک شماه تماس کلینیک
کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی سجاد امینی پور صدرا صدرا، چهار راه مولانا، بلوار امام خمینی، جنب میوه فروشی 110، ساختمان امین، طبقه G، واحد 1 و 2 09172344978
09333830861
09178801267

 

کلینیک کاردرمانی در صدرا

هزینه کاردرمانی در صدرا

به طور کلی هزینه هر جلسه کار درمانی در صدرا حدودا 350 هزار تومان می باشد اما این مبلغ ممکن است در کلینیک ها و مراکز مختلف، متفاوت باشد.

عواملی بر قیمت کاردرمانی در صدرا تاثیر دارد که عبارتند از:

  • هزینه کاردرمانی در منزل بیشتر از هرینه کاردرمانی در کلینیک است.
  • تعداد دفعات برگزاری جلسات کاردرمانی.
  • نوع بیماری و مشکل.
  • میزان تخصص کاردرمانگز بر هزینه تاثیر دارد.
  • تضمین و پشتیبانی کلینیک باعث افزایش هزینه می شود.

هدف کاردرمانی چیست و چگونه کاردرمانگران به افراد کمک می کنند؟

کاردرمانی، شاخه‌ای ارزشمند از علم توانبخشی، به یاری انسان‌هایی می‌ شتابد که در اثر بیماری، افزایش سن یا حوادث، توانایی‌های جسمی و روانی خود را از دست داده‌ اند. در این مسیر، کاردرمانگران دلسوز و مجرب، با ظرافت و تخصص خویش، نقشی حیاتی در بازگرداندن استقلال و ارتقای کیفیت زندگی این افراد ایفا می‌ کنند.
هدف اصلی کاردرمانی، توانمندسازی و کمک به افراد برای غلبه بر ناتوانی‌ها و چالش‌های پیش روی آنهاست.

کلینیک کاردرمانی در صدرا

جمع‌بندی کاردرمانی در صدرا

در این مطلب از سایت دکتر 24 به معرفی بهترین کلینیک کاردرمانی در صدرا به همراه آدرس دقیق و شماره تماس ایشان می پردازیم همچنین اطلاعاتی در مورد هزینه ی کاردرمانی را نیز مورد بررسی و مطالعه قرار میدهیم. کاردرمانی روشی مناسب برای یاری رساندن به افرادی است که به دلایل متفاوتی توانایی خود را برای انجام کار ها و امور خود از دست داده اند.

امتیاز شما به این مطلب
دکتر 24 معرف بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص در ایران می باشد. با دکتر24 بسادگی ، 7 روز هفته از پزشک مورد نظر خود نوبت بگیرید. در وسایت دکتر 24 ، لیست کاملی از پزشکان متخصص در دسترس شماست و می توانید بسادگی با چند کلیک از آنها بصورت تلفنی و انلاین نوبت بگیرید. در سایت دکتر 24 تخفیف های مرتبط با خدمات پزشکی و زیبایی بصورت متنوعی وجود دارد که میتوانید از آنها بهره ببرید..

تمامی حقوق برای تیم توسعه فناوری اطلاعات کانون تبلیغات پیک نوین محفوظ است.