صبر کنید ...

بهترین مرکز پروتئین تراپی مو شیراز

atc-bmptdsh-310303-2.jpg

پروتئین تراپی مو یکی از موثرترین روش های درمان موهای آسیب دیده بدون ایجاد صافی برای کسانی که حالت موهای خود را دوست دارند می باشد. ما در لیست زیر به معرفی بهترین مرکز پروتئین تراپی مو در شیراز می پردازیم. با ما همراه شوید.

بهترین مرکز پروتئین تراپی مو در شیراز

ردیف نام نشانی شماره تماس
1 سالن زیبایی ستاره مرادپور شیراز، قدوسی شرقی، نبش کوچه 13، ساختمان راد، طبقه اول، واحد 1 09170836668
2 احیا و صافی مو صدف المعی شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 36، مجتمع طبیعت، ورودی A، طبقه اول، واحد 13 07191012348
3 سالن زیبایی ماه شرقی شیراز، خیابان آزادی، حد فاصل میدان اطلسی و چهارراه حافظیه، خیابان فرعی هتل پرسپولیس، ساختمان کیمیا 07132285626

نوبت دهی اینترنتی مراکز تخصصی پروتئین تراپی مو در شیراز

نوبت دهی به صورت آنلاین یکی از قابلیت وب سایت ما است که در دسترس کابران قرار گرفته تا بدون نیاز به حضور در سالن و حتی بدون نیاز به تماس تلفنی بتوانند نوبت خود را سریعا دریافت کنند. برای این کار کافیست از لیست بالا روی نام مرکز مورد نظر کلیک کرده و از قسمت دریافت نوبت اینترنتی با مشاهده ساعت ها و روزهای خالی، نوبت مراجعه خود را رزور نمایید. برای این کار کافیست از لیست بالا روی نام مرکز مورد نظر کلیک کرده و از قسمت دریافت نوبت آنلاین با توجه به جدول زمانبندی، نوبت مراجعه خود را رزرو نمایید.

نوبت دهی اینترنتی مراکز تخصصی پروتئین تراپی مو در شیراز

هزینه پروتئین تراپی مو چقدر است؟

هزینه پروتئین تراپی مو با توجه به حجم و بلندی مو، میزان آسیب مو و کیفیت مواد مصرفی تعیین می گردد. اما به صورت حدودی هزینه پروئین تراپی مو از 1.500.000 تومان تا 6.000.000 تومان متغییر است. اگر به دنبال یک مرکز تخصصی برای اوزون تراپی مو در شیراز هستید، در لینک درج شده برخی از بهترین مراکز در این زمینه را معرفی کرده ایم.

هزینه پروتئین تراپی مو چقدر است؟

بهترین سالن برای انجام پروتئین تراپی مو در شیراز از نظر مردم

تمام سالن هایی که در لیست بالا معرفی کرده ایم به عنوان بهترین مراکز برای پروتئین تراپی مو در شیراز شناخته شده اند. اما سالن زیبایی رها، سالن زیبایی سحر و مرکز تخصصی شیدا به عنوان بهترین مراکز پروتئین تراپی در شیراز از نظر مردم شناخته شده اند.

هر گونه کپی برداری از لیست بالا بدون درج منبع پیگرد قانونی دارد. سپاس از همراهی شما

امتیاز شما به این مطلب
دکتر 24 معرف بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص در ایران می باشد. با دکتر24 بسادگی ، 7 روز هفته از پزشک مورد نظر خود نوبت بگیرید. در وسایت دکتر 24 ، لیست کاملی از پزشکان متخصص در دسترس شماست و می توانید بسادگی با چند کلیک از آنها بصورت تلفنی و انلاین نوبت بگیرید. در سایت دکتر 24 تخفیف های مرتبط با خدمات پزشکی و زیبایی بصورت متنوعی وجود دارد که میتوانید از آنها بهره ببرید..

تمامی حقوق برای تیم توسعه فناوری اطلاعات کانون تبلیغات پیک نوین محفوظ است.